Dream Living Random Collection 8064 Laminate Flooring
SKU: DreamLiving-8064
Fast local pickup & delivery available
Quick turnaround from our supplier network
Enter the size of your space
sqft
Boxes needed:6 boxes
Total coverage:115.50 sqft
Estimated total:$0.00
Enter the size of your space
sqft
Boxes needed:6 boxes
Total coverage:115.50 sqft
Estimated total:$0.00
Choose how you'd like to proceed
For this product only • No payment required
Add multiple items and request a quote together
Product Information
| Product Name | 8064 |
| Collection | Dream Living 12mm |
| Brand | Dream Living |
| SKU | 8064 |
| Product Type | Regular Laminate Flooring |
| Thickness mm | 12.3 |
| Size in | 12.3 mm thickness plank |
| Category | Laminate Flooring |
| Description | Dream Living Random 8064 is a 12.3 mm regular laminate flooring plank, offering a solid feel underfoot for residential spaces. |
| SQFT Per Box | 19.25 |
No documents available
Contact us for installation guides, warranty information, or technical specifications
Contact Support
Click to zoom in
About this product
Dream Living Random 8064 is a 12.3 mm regular laminate flooring plank, offering a solid feel underfoot for residential spaces. Dream Living Random 8064 8064 is a reliable choice for everyday rooms and renovations.
More from Dream Living 12mm
View More →Product Information
| Product Name | 8064 |
| Collection | Dream Living 12mm |
| Brand | Dream Living |
| SKU | 8064 |
| Product Type | Regular Laminate Flooring |
| Thickness mm | 12.3 |
| Size in | 12.3 mm thickness plank |
| Category | Laminate Flooring |
| Description | Dream Living Random 8064 is a 12.3 mm regular laminate flooring plank, offering a solid feel underfoot for residential spaces. |
| SQFT Per Box | 19.25 |
No documents available
Contact us for installation guides, warranty information, or technical specifications
Contact Support


















